מייבש ידיים סילוני – מהיר, חסכוני ושומר על איכות הסביבה

עמוד הבית / בלוג / מייבש ידיים סילוני – מהיר, חסכוני ושומר על איכות הסביבה

מייבש ידיים סילוני – מהיר, חסכוני ושומר על איכות הסביבה

כחלק ממעבר לתרבות ירוקה, אנו רואים מסביבנו עוד ועוד מייבשי ידיים סילוניים בשירותים ציבוריים במקומות בילוי ובמוסדות. איך זה עובד ומה אתם מרוויחים מזה? בואו תראו

מייבשי ידיים – הטרנד הירוק

כל מי שבאחרונה ביקר בשירותים ציבוריים הנמצאים בקניונים, בבתי קולנוע, בשדות תעופה, מסעדות וכדומה יודע כי אחת הטרנדים החזקים ביותר כיום כחלק ממעבר לתרבות ירוקה, חסכונית וזולה זה שבכל המקומות הללו ניתן למצוא מייבש ידיים סילוני. מדובר על המילה האחרונה של מייבשי הידיים, בהם ניתן לייבש ידיים רטובות תוך שניות בודדות בלבד.

בעבר היה שימוש במייבשי ידיים רגילים שצרכו הרבה חשמל וכן גם בנייר ידיים שגם הוא היה עולה לא מעט כסף. במקרה של מייבש ידיים סילוני מדובר על מייבש ידיים שעצם העובדה כי לוקח זמן קצר יחסית לייבש את הידיים, מדובר על חיסכון משמעותי בחשמל וכן כמובן בסופו של דבר גם בכסף וכפי שהבנתם הוא חוסך גם את השימוש בנייר ידיים.

מהסיבות הללו בדיוק, בוחרות חברות גדולות, קניונים ובתי קולנוע שרוצים לתת ללקוח או לעובד את מיטב החידושים להתקין מייבש ידיים סילוני ובכך גם להצטרף למודעות הגוברות לשימוש במוצרים ירוקים וכן גם לחיסכון בחשמל. פרט לכך, המכשיר שומר על ניקיון ולא תמצאו סביבו שאריות של נייר ידיים קרוע.

איך זה עובד?

העיקרון של מייבש ידיים סילוני הוא פשוט מאוד. מדובר על מכשיר מרובע עם חרך גדול בתוכו כאשר בחלק העליון של המייבש נמצאים צינורות הפליטה של האוויר החם. הרעיון הוא שבתוך המייבש יש חיישן שמזהה את הכנסת הידיים והוא מתחיל בפליטה של אוויר חם.

כאשר מישהו מעוניין בייבוש הידיים הוא צריך להכניס את ידיו פנימה ולרוב לדחוף אותם למטה ובמהירות למשוך את הידיים כלפיי מעלה ככה שהאוויר החם יוכל לייבש את כל חלקי כף היד. כפי שציינו זוהי פעולה שמתבצעת במהירות רבה ככה שאם לא מרוצים מרמת ייבוש הידיים כמובן שניתן לבצע זאת שוב.

יתרון נוסף של מייבש ידיים סילוני טמון בכך, שמדובר על מכשיר שבו לא צריך לגעת עם הידיים בשום דבר, שכן יש אנשים שחוששים מהחיידקים הרבים השורצים במקומות כדוגמת שירותים ציבוריים. במקרה הזה ייבוש הידיים נעשה על ידי אוויר חם בלי מגע פיזי בשום דבר, כך שהוא יכול להרגיע גם את ההיפוכונדרים שביננו.

החיסכון בכסף

כפי שכבר ציינו, אחד היתרונות המשמעותיים של מייבש ידיים סילוני הוא העובדה שמדובר על מכשיר בו ניתן לחסוך כמות גדולה של כסף מידי חודש ומידי שנה. תחשבו כי מדובר על שימוש של כמה שניות במכשיר, כך שאין צורך בשימוש רב בחשמל. במקומות בהם עוברים מאות ואלפי אנשים מידי יום זה חיסכון משמעותי.

פרט לכך, חשבו על העובדה שיש צורך בנייר ידיים חדש כל כמה שעות וכמה כסף אלו עולים. השימוש במייבש ידיים חיצוני פשוט יכול לחסוך כסף רב שיוצא על ניירות ידיים. תחשבו גם על הפן הסביבתי והירוק של הדבר: ככל שיש יותר מייבשי ידיים כך גם פחות עושים שימוש בנייר.

שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב facebook
Facebook

פוסטים נוספים

פטנט עולמי: מייבשי ידיים סילוניים

מייבש ידיים סילוני הינו פטנט עולמי אשר זוכה לביקוש רב וזאת נוכח היתרונות הרבים והברורים שהוא מציע. מדובר על מכשיר המהווה חלופה היגיינית ואסתטית לשימוש בנייר ניגוב ידיים וכל זאת במהירות

סביבה מבושמת בניחוח אהוב

חשו הריח אצל בני האדם מזהה באופן מיידי ריחות אהובים מוכרים ולצד זאת ריחות לא נעימים היוצרים קונוטציה שלילית. רבים מהריחות יוצרים אצלנו זיכרון רגשי ספציפי הגורם לנו להיות מוצפים בתחושות חיוביות

מייבשי ידיים סילוניים

מייבשי ידיים סילוניים מספקים מענה יעיל ומהיר לצורך בייבוש ידיים וכל זאת ללא צורך במגע ותוך כדי חיסכון בעלויות חשמל. מייבשי ידיים סילוניים פועלים על עיקרון פשוט אך יעיל להפליא של פליטת אוויר חם המביא לייבוש

להצעת מחיר ופרטים נוספים:
נגישות

פניה מהירה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם