מייבשי ידיים חשמליים

עמוד הבית / בלוג / מייבשי ידיים חשמליים

מייבשי ידיים חשמליים

כאשר אנו נמצאים במרחב הציבורי, הרי שאנו משתמשים במתקנים השונים המספקים לנו מענה למגוון צרכים בהם שירותים ציבוריים. רובם של השירותים במקומות הציבוריים מצוידים במייבשי ידיים חשמליים ולא בכדי.
כאשר אנו נמצאים במרחב הציבורי, הרי שאנו משתמשים במתקנים השונים המספקים לנו מענה למגוון צרכים בהם שירותים ציבוריים. רובם של השירותים במקומות הציבוריים מצוידים במייבשי ידיים חשמליים ולא בכדי. מדובר בדרך נוחה והגיינית לייבוש הידיים לאחר השימוש בשירותים. מייבש ידיים חשמלי מבוסס על עיקרון פעולה פשוט של הפצת ופליטת אוויר חם במהירות גבוהה. הוצאת האוויר החם מספקת יכולת ייבוש בתוך שניות בודדות וזאת ללא צורך בשימוש בנייר או במגע כלשהוא.

פתרון יעיל ונוח למרחב הציבורי והעסקי

מייבשי ידיים חשמליים הפכו לסטנדרט במגוון רחב של עסקים ומרחבים ציבוריים, כיום רובם המוחלט של המסעדות, בתי הקפה, בנייני משרדים, בנקים, בתי חולים ועוד מצוידים במייבשי הידיים החשמליים וזאת נוכח היתרונות הרבים שהמכשיר מציע. פעולת המייבש מבוססת על חשמל בלבד והינה חסכונית באנרגיה, אם נצרף לכך את החיסכון בשימוש נייר והשלכתו לאתר הפסולת השונים, הרי שנקבל מוצר ירוק וידידותי לסביבה התורם באופן משמעותי לשמירה על איכות הסביבה. ייבוש ידיים הינו חיוני לאחר שטיפת הידיים במים וסבון, מייבש חשמלי חוסך כ – 70% מעלויות צריכת הנייר לניגוב ידיים ובכך הוא משפר ומייעל את פעילות העסק וחוסך עלויות. מייבשי ידיים חשמליים יכולים לשמש גם לצורך ייבוש של בגד רטוב, לא אחת קורה שנשפכת עלינו כוס משקה והבגד נרטב, במקרה כזה, ניתן לגשת בפשטות לשירותים ולהפעיל את המכשיר ובתוך זמן קצר אתם יוצאים יבשים ומרוצים.

מהפכת שירות חסכו