מבשמי אוויר אוטומטיים

עמוד הבית / בלוג / מבשמי אוויר אוטומטיים

מבשמי אוויר אוטומטיים

לחוש הריח שלנו ישנה חשיבות רבה ותפקיד משמעותי בחיינו, גם אם לא תמיד אנו מודעים להם. חוש הריח משפיע על האופן בו אנו חווים ומתייחסים אל העולם סביבנו.
לחוש הריח שלנו ישנה חשיבות רבה ותפקיד משמעותי בחיינו, גם אם לא תמיד אנו מודעים להם. חוש הריח משפיע על האופן בו אנו חווים ומתייחסים אל העולם סביבנו. ריח בלתי נעים יותר אצלנו הסתייגות ודחייה, בעוד ריח נעים משרה עלינו תחושה חיובית ואווירה נעימה ושלווה. קליטת ריחות מהסביבה משפיעה על מצב הרוח שלנו, כאשר המוח מתרגם ריחות שונים לתחושות מסוימות וזאת שלא בהכרח באופן מודע. זיכרון של ריחות שונים נקלטים ונשמרים במוחנו ובעת שנו נתקלים בריח מסוים מוכר מהעבר , הרי שהתגובה שלנו תהיה אוטומטית, במידה ומדובר בזיכרון טוב, הרי שנגיב בחיוב ובמקרה בו מדובר בזיכרון לא מוצלח הרי שהוא ישליך מיד על התגובה. מבשמי אוויר אוטומטיים מאפשרים לנו להשפיע על הסביבה ולייצר ריחות אהובים בכל מקום ובכל שעה.

יתרונות המכשיר – קלות תפעול ומגוון ניחוחות ליצירת אווירה נעימה

הפצת ריחות טובים ונטרול ריחות רעים הינו צורך הקיים מאז ומעולם. כבר בתקופות עתיקות נעשה שימוש בקטורות ובשמים שונים לטיהור ריחות וגם בימינו נעשה שימוש במגוון אביזרים דוגמת מטהרי אוויר ידניים במטרה ליצור ריח נעים. אולם, רובם של מטהרי האוויר ידניים מספקים ריח סינתטי ולעתים חריף ולכן השימוש בהם הינו מוגבל. מבשם ריח אוטומטי הינו הדור הבא בתחום טיהור האוויר, נטרול ריחות רעים והפצת ניחוחות נעימים בסביבת החיים שלנו. מבשמי אוויר אוטומטיים החלו להופיע במ